ČIŠTĚNÍ OZONEM

Ozónové čištění je bezpečný a ekologický způsob desinfekce interiéru a klimatizačního systému každého typu osobního a dodávkového automobilu.

  • Časová náročnost: 1 hodina čištění, 1/2 hodiny větrání prostoru!
  • Odstraňování zápachů a desinfekce:
odstranění nežádoucích zápachů a desinfekce prostor - odstranění zápachu po požáru a záplavách - odstranění zápachu domácích zvířat - odstranění zápachu cigaretového kouře a z kuchyní - odtranění zápachu potu - desinfekce a odstranění pachů ze šatníků a obuvi - odstranění chemických zápachů z nejrůznějších nátěrů, ředidel, lepidel apod. Na rozdíl od jiných chemických přípravků ozon přímo odstraňuje příčiny zápachů (nepřekrývá je).
  • Likvidace patogenních mikroorganismů:
zničení virů, baktérií, plísní a hub - likvidace hmyzu, roztočů a parazitů (blechy, vši…) - efektivní v likvidaci alergenů - odstranění plísní

Kompletní čištění interiéru mokrou cestou

  • Časová náročnost: 1-8 hodin včetně schnutí - vozidla zákazníkům vracíme suchá!

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou - tzv. tepování – sedadel (v případě kožených sedaček - důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou), hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu, mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru.

Ceník služeb

Programy
Program č. 1
Vyluxování interiéru, sedadla, podlahy, zavazadlového prostoru. Setření prachu v interiéru. Impregnace vnitřních plastů, vč. palubní desky. Vyleštění oken z vnitřní strany.
1 500 Kč
Program č. 2
Čistění interiéru mokrou cestou, sedadla, podlahy, zavazadlový prostor, strop. Umytí vnitřních plastů a jejich impregnace, vč. palubní desky. Umytí mezidveřích prostor a rámu zavaz. prostoru Vyleštění oken z vnitřní a venkovní strany.
2 500 Kč
Program č. 3
Cena obsahuje všchna práce jako program č. 2, vztahuje se na interiér v kůži. Regenerace a konzervace kožené výbavy.
3 500 Kč
Doplňkové služby
Příplatek za odstranění chlupů zvířat a mastných skvrn po celém autě 800 Kč
Dezinfekce ozonem 799 Kč
Napište nám

Napište nám

Kompletní kontakty

* povinné položky

logo

Zborovská 42, Plzeň 301 00

IČ: 043 03 971
DIČ: CZ04303971

Zobrazit na mapě
Lokace